M. Souček - Malování a úklid

V oblasti malování a úklidu působím na trhu od roku 1994. Kladu důraz na dodržení termínu, ceny, kvality a rozvržení prací dle individuálního přání každého zákazníka.

Kontakt

tel.: 603 456 897
e-mail: mar.soucek@seznam.cz

Čištění koberců

Čištění koberců a čalounění vykonávají dva profesionální výkonné stroje zn. Santoemma - Sabrina, SOTECO a VAX s kartáči. Po vyčištění je koberec kvalitně vyčištěn a po pár hodinách suchý. I hodně znečištěný koberec se dá kvalitně a znatelně vyčistit.

Doporučuji čištění naplánovat tak, aby se koberec po vyčištění nezatěžoval a v klidu mohl proschnout. Neznamená to pro vás žádné velké časové omezení, stačí pár hodin a při běžném udržování a čištění je po pár hodinách suchý. Z vlastní praxe vím, že není výhodné nechávat koberec s čištěním tzv. na doraz, protože ve výsledku to znamená náročnější zákrok a koberec dostane větší čistící zátěž, než je pro něj vhodné. Prodlužuje se tím i doba schnutí a ve výsledku zákazník stejně neušetří. Naprosto ideální je provádět údržbu koberců dvakrát do roka.

Je vhodné provést čištění v dopoledních hodinách z několika důvodů: jednak stačí dobře do odpoledne proschnout a co je velmi důležité... čistí se při denním světle. Čištění za tmy s nedostatečným osvětlením v místnosti může práci dost zkomplikovat.

Je to však jen obecné doporučení. Každému zákazníkovi se časově přizpůsobím dle jeho potřeb. To samé platí u firem, kde je nutné při čištění vyhovět jejich režimu a pohybu osob.

Používám speciální nepěnivý přípravek, který je vhodný pro všechny typy koberců, který jsem za svoji letitou praxi dostatečně vyzkoušel a mohu ho jen doporučit. Pro případné zájemce o přípravek na hubení roztočů, mám i tento v nabídce. Ten má však význam, jen pokud se používá v pravidelných intervalech a ne jen občas a nárazově.

V případě zájmu o více informací nebo cenovou kalkulaci čištění koberců mne prosím kontaktujte.

Můžete se také podívat na orientační Ceník čistění koberců.


Info o zápisu do živnostenského rejstříku:
č. 310010-456794 - malířství, vydaný 18.7.1994 OÚ Praha 10,
č. 310010-262494 - úklidové práce, vydaný 25.4.1994 OÚ Praha 10.
©2007 Martin Souček, Všechna práva vyhrazena, tel.: 603 456 897, e-mail: mar.soucek@seznam.cz
ONCZ.NET